Akıllara durgunluk veren olay, Antalya’nın Manavgat ilçesi Şelale Mahallesi 3532. Sokak’ta bulunan bir ikamette meydana geldi.

112 Acil Çağrı Merkezi’ne ikamete hırsız girdiği ve evde bulunan bir kadının darp edildiği ihbarı üzerine Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve sağlık ekipleri alarma geçti.

Verilen adrese giden ekipler, Ayşe Demirtaş’ın başından darbe aldığını belirledi. Genç kadın, 1.5 yaşındaki kızı ile birlikte evde otururken kapının çaldığını, kapıdaki kişinin ‘kargocu’ olduğunu belirterek kapıyı açtırdığını belirtti.

Tarladan domatesini toplamak:8 TL Tarladan domatesini toplamak:8 TL

Soyuldum diyen kadın yalanını itiraf etti; Oscarlık senaryo yazmış Soyuldum diyen kadın yalanını itiraf etti; Oscarlık senaryo yazmış

KAPIYI AÇAR AÇMAZ KAFASINI VURDU

Kapıyı açması ile birlikte şahsın kafasını duvara vurduğunu ve kısa süreli baygınlık geçirdiğini söyleyen Demirtaş, kendisine geldiğinde evin talan edildiğini gördüğünü belirtti. Darmadağın olan evde maskeli kişinin altınları bulamadığını belirten Demirtaş, odada yatan çocuğu alıp götüreceğini söylemesi üzerine çocuğuna zarar gelmemesi için altınların yerini gösterdiğini söyledi.

Yüzünde maske, elinde eldiven olduğu belirtilen hırsızın genç kadının gösterdiği yerden 5 adet altın ve 2 küpeyi alıp kaçtığı öğrenildi. Başına darbeler alan Ayşe Demirtaş, 112 sağlık ekibinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kemal Sunal'ın Gülen Adam filmi Adana'da gerçek oldu Kemal Sunal'ın Gülen Adam filmi Adana'da gerçek oldu

GERÇEK SONRADAN ORTAYA ÇIKTI

Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, olay yerinde bulunan güvenlik kameralarını inceledi. Bu inceleme sonucunda, olay yerinin yakınında kadının tarifine uyan kişinin sokağa veya bir ikamete girmediği tespit edildi.
Genç kadın, hastanedeki tedavisinin ardından emniyet müdürlüğüne götürüldüğünde, olayın ciddiyetinin farkına vardı. Evde söylediklerinin doğru olmadığını, eşinin bilgisi dışında kredi kartı harcaması yaptığını, ancak bu durumu korkusu nedeniyle eşine söyleyemediğini belirtti. Bu durumu kapatmak amacıyla böyle bir yola başvurduğunu açıkladı.Genç kadın hakkında adli işlem başlatıldı.

Editör: Kemal Ilıkkan