Kasiyerliği bıraktı, erkek kuaförü oldu 'Koltuğa oturmakta çekinen müşterilerim oluyor' Kasiyerliği bıraktı, erkek kuaförü oldu 'Koltuğa oturmakta çekinen müşterilerim oluyor'

Todd Phillips'in yönettiği ve başrollerinde Joaquin Phoenix ile Lady Gaga'nın yer aldığı "Joker: Folie à Deux" filminin devamı merakla bekleniyor. İlk filmde olduğu gibi, bu devam filmi de Joker'in hikayesine farklı bir bakış açısı sunacak ve hayranlar ile eleştirmenlerden büyük ilgi göreceğe benziyor. Yapımcılar, filmin ilk resmi afişiyle merakı daha da artırdı.

Joaquin Phoenix'in Oscar kazandığı performansıyla izleyicileri etkileyen Arthur Fleck karakteri, bu devam filminde de karşımıza çıkacak. Lady Gaga ise Harley Quinn rolüyle dikkatleri üzerine çekecek. Ayrıca, Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland ve Harry Lawtey gibi isimler de filmde yer alacak.

Todd Phillips ve Scott Silver'ın senaryosunu kaleme aldığı "Joker: Folie à Deux", 4 Ekim 2024'te vizyona girecek ve izleyicilerle buluşacak. Bu tarih, sinemaseverler için heyecanla beklenen bir gün olacak.