Konserlerine kaldığı yerden devam eden İrem Derici, çarpıcı açıklamalarıyla magazini sarstı. Atakan Işıktutan ile beraberliğini sonlandıran ünlü şarkıcı, samimi itiraflara yer verdi.

"MÜTHİŞ ÇİRKİN BİR KIZDIM"

İrem Derici, ilk aşkının lise hazırlıkta olduğunu belirterek “Çünkü muazzam kompleksli bir kızdım. Müthiş çirkin bir kızdım. Barbieler ortada cirit atarken, ben zekamla savaş vermek durumunda kalmış bir genç kızdım.” İfadelerini kullandı.

İLK AŞKI CİNSEL YÖNELİMİNİ DEĞİŞTİRDİ

İrem Derici ilk aşkının cinsel yönelimini değiştirdiğini belirterek şaşırtan bir itirafta bulundu. İlk aşkının New York’ta yaşadığını aktaran Derici, evli ve iki çocuğu olduğunu da vurguladı.

Harbiye'de gerçekleştirdiği özel şova 3 milyon lira para dökmesiyle gündeme gelen Derici, sanat dünyasını elini cebine sokmaya davet etti.

366437844_1399606177437815_6853667142023668593_n

Birçok insan tarafından yaptığının 'delilik' olarak görülebileceğine değinen Derici, şu ifadelere yer verdi:

KERİZLİK DEĞİL, SALAKLIK DEĞİL...

Bir sorumluluğum yok. Bana ailem çok güzel bir hayat yaşattı. Yarın öbür gün çoluğum çocuğum olacak gibi bir stresim yok. O yüzden kerizlik değil, salaklık değil. Tam tersi muazzam şerefli ve işine saygı duyan bir insanın yapacağı bir şey bu kadar para ve emek harcamak. Sürekli 3 milyon diyorum ama bu işin şakası... Ben öldüğümde; nasıl bugün 90'lar dinliyoruz, eğleniyoruz. 2010'larında partileri yapılacak. Ve 2010'ların da kral, kraliçeleri olacak. Ben onlardan biriyimdir. Lütfen 10 arsa almayın, 2 ev alın da şu sahneye para dökün. Ben bunu tek başıma yapa yapa bir hal oldum. Ya da siz dökmeye çok pintiyseniz gelin ben verim parasını da siz yapın. Bir dekor görelim, bir hikayeniz olsun sahneye çıktığınızda.

DANS EDİYORUM, AT GİBİ ŞARKI SÖYLÜYORUM

Çünkü ben dans ediyorum, at gibi şarkı söylüyorum, ben konsept yaratıyorum, komik bir kadınım. Ve ben her ilişkim bittiğinde şunu diyorum; Bir süreç olacak beni unutması, yerime bir kadın koyması. Koyamayacak ama yanına daha güzel bir sandalye çekip oturtacak ve o sandalyede benim ruhum ve ona bıraktığım o kağıt kesitleri ölene kadar duracak. Mesleki hayatımda böyle.

irem derici

Nurgül Yeşilçay Formunun sırrını açıkladı Nurgül Yeşilçay Formunun sırrını açıkladı

SİMGE'YE ÇOK AŞIĞIM

Beğendiği şarkıcılar arasında Simge olduğunu söyleyen İrem Derici, başarılı şarkıcı hakkında şu açıklamaları yaptı:

Simge'ye çok aşığım. Simge'nin şöyle bir özelliği var. Hiç bir şey umurunda değil, hep saygılı ve kendi dünyası var. Evde bir kedisi var. Tekneye gider tek başına tatilini yapar, skandaldan uzaktır. Çok işindedir. İşine güzel de yatırım yapar. O yüzden benim sahnede ağzımın suyunun aktığı kadın Simge'dir.