Ayşegül Kaya'nın, evinde 3 bin liraya oturan kiracısına olan siniri mahalle ortasında tartışmaya dönüştü. Bu tür olaylar, ünlülerin özel hayatlarının kamuoyuna yansımasına ve kiracı-kiralayan ilişkilerinde yaşanan sıkıntılara dair bir tartışma başlatmış durumda.

Hazal Kaya-8

Hazal Kaya'nın avukat annesi Ayşegül Kaya, İstanbul'un Balat semtindeki evinde 3 bin liraya oturan kiracısıyla mahallenin ortasında tartışmaya girdi. Pencerelerine koşan mahalle sakinleri ne olduğunu anlamaya çalıştı.

Emir Ersoy'un renkli tarzı çok konuşuldu Emir Ersoy'un renkli tarzı çok konuşuldu

Hazal Kaya Reklam Anlaşması

Kaya, kiracısının kirasına yapılan zamdan dolayı oldukça sinirlenmişti. Kiracısının hesabına 5 bin lira yatırması üzerine apartmana gelip tartışma başlattı.

Hazal Kaya Reklam

Ancak kiracı, misafiri olduğunu iddia ederek ev sahibinin yukarı çıkma talebini reddetti. Bunun üzerine sinirlenen Ayşegül Kaya, apartman girişinde üst kattaki kiracısıyla bağırarak tartıştı.

Hazal Kaya Annesi

Kaya, evin gerçek değerinin 15 bin lira olduğunu belirterek, kiracısına "Ya 15 bin lira öde ya da çık. Boş yere evimi işgal etme!" şeklinde seslendi. Komşuların da tanık olduğu bu tartışmanın ardından kiracının birkaç gün içinde evden ayrıldığı öğrenildi.