Güçlü sesiyle ve sempatik tavırlarıyla kendine hayran bırakan isim Hayko Cepkin  Cumartesi günü İstanbul'da konser verecek. Konser saatinin Türkiye- Hollanda çeyrek final maçıyla çakıştığını söyleyen kullanıcısını yorumunu gören Cepkin, alkış toplayan bir harekete imza attı.

Tescilli güzel Şevval Şahin'den çok konuşulacak cesur tatil pozları! Tescilli güzel Şevval Şahin'den çok konuşulacak cesur tatil pozları!

Hayko Cepkin Maç Için Konserini Erteledi

Maç kamasın diye saatini değiştirdik

"İlk defa çeyrek final gördüm. Maç saatinde Hayko Cepkin konserindeyiz. Şansım bu kadar" dedi. Hayranının paylaşımını gören Cepkin ise

"Hizmet kapınıza kadar geldi. Milli takım çeyrek finale kalınca, Ataköy Marina konserimiz ile aynı gün aynı saate denk geldi. Biz de maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20.15'e çektik. 22.00'de konser biter, sonra (şu anki) bilete göre minimum 5000 kişi maçı seyrederiz. İşte hizmet. Bizimle uyum içinde hareket eden organizasyona da teşekkürler. Tekrar belirtiyorum dakik oluşumu zaten biliyorsunuz tam 20.15 konserimiz başlar ki maç saatine sarkmayalım. Sevgiler" dedi.

Editör: Haber Merkezi