Hatayspor Başkan Vekili Aydın Toksöz yaşanan olayların ardından şu açıklamalarda bulundu:

"Biz depremzede misafir olarak gitmiştik oraya. Bizim kuruşa ihtiyacımız olduğu bir dönemde bizden para istemesine anlam veremedik."

Hatayspor'a TFF'den haciz şoku!
Hatayspor'da kötü günler devam ederken, TFF'den kulübe bir haciz şoku geldi. Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Riva'da kamp yapan ve şu ana dek konaklama ücretini ödeyemeyen Hatayspor'a TFF tarafından haciz gönderildiği duyuruldu. Hatayspor kalecisi Erce Kardeşler, dün oynanan maçtan sonra açıklamalarda bulunmuştu. Sezon başından bu yana çok yalnız kaldıklarını belirten Kardeşler,

"Sezon başından beri çok yalnız kaldık. Sahamız olmadı. Tesisimiz olmadı. Paramız olmadı. Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi?" dedi.

Hatayspor'a TFF'den haciz şoku!

Filenin Sultanları son maçını kazandı Filenin Sultanları son maçını kazandı

Hatay halkı için takımda olduğunu dile getiren Kardeşler,

"5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz. 1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum. Tek isteğim Hatayspor'un ligde kalması. Ben Hatay halkı için buradayım" ifadelerini kullandı.