Cumhur İttifakı ve AK Parti İzmir adayı Hamza Dağ, “Bu şehrin makus talihini kadınlarımızla değiştireceğiz. Biz İzmir'de sırtımızı dağ gibi sizlere dayadık. Göreve gelir gelmez kadınlara yönelik özel projelerimiz sizlerin emrinde olacağız. 31 Mart akşamı samimiyet kazanacaktır.” diye konuştu.

Yerel seçim çalışmalarına son hızla devam eden Cumhur İttifakı ve AK Parti İzmir adayı Hamza Dağ, Konak ilçe adayları Ceyda Bölünmez Çankırı ile birlikte İzmir'i sokak sokak geziyor.

Kadın STK'larla buluşan Hamza Dağ, Ceyda Bölünmez Çankırı için, "Sen Konak'ta öyle güzel bir belediye başkanlığı yapacaksın ki 5 sene sonrası Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ben kendi ellerim ile sana bırakacağım" dedi. Dağ, kadınların iş ve sosyal yaşamda her zaman yanlarında olacakları ve tüm kaynakları seferber edeceklerinin sözünü verdi. Yarın seçim beyannamelerini açıklayacaklarını dile getiren Dağ, "Bu şehrin makus talihini kadınlarımızla değiştireceğiz. Biz İzmir'de sırtımızı dağ gibi sizlere dayadık. Göreve gelir gelmez kadınlara yönelik özel projelerimiz sizlerin emrinde olacağız. 31 Mart akşamı samimiyet kazanacaktır" diye konuştu. Konak adayı Çankırı ise Konak'ı 7 bölgeye böldüklerini ve her soruna acil müdahale ederek çok hızlı çalışacakları sözünü verdi.