Uzun yıllar önce oyunculuğu bırakarak dünya çapında yaptığı iyiliklerle gündeme gelen Gamze Özçelik geçtiğimiz günlerde Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlendi.  Haluk Levent, daha yeni nikah masasına oturan Gamze Özçelik hakkında yapılan çirkin yoruma sessiz kalamadı. Yorumu yapan kişiyi uyaran Levent,

''Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Hadi silelim tweeti'' dedi.

Mert Demir'e Antidepresan şoku! Mert Demir'e Antidepresan şoku!

İşte o paylaşım:

Gamze Özçelik


Nikahıyla çok konuşulan Özçelik'in geçmişte yaşadığı tatsız olayı hatırlatarak yorum yapan kullanıcıyı gören Haluk Levent ise tepki gösterdi."YAPMAMALISIN, SİLELİM"

"Özçelik'in evlilik haberinin ardından bir paylaşım yapan kadın kullanıcı "Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik" dedi. Yorumu gören Özçelik'in yakın arkadaşı Haluk Levent ise kullanıcıya cevap vererek "Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim tweeti" ifadelerini kullandı. 

Haluk Levent-4

Kadın kullanıcı Haluk Levent'in yorumunun ardından paylaşımı sildi.
Gamze Özçelik'in 2000'li yıllarda görüntüleri basına sızmıştı. Görüntülerin ardından Özçelik'in eski sevgilisi Gökhan Demirkol hakkında tecavüz suçlamasıyla dava açılmıştı.