Vali Haberleri

vali haberleri ve güncel vali gelişmeleri, vali ile ilgili tüm video, vali fotoğrafları ve vali haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Gündem

Mülkiye Başmüfettişliği'ne atanan Ordu Valisi Tuncay Sonel alkışlar ve gözyaşlarıyla uğurlandı.

Gündem

İstanbul'da olası bir depreme yönelik hazırlık çalışmaları sürüyor. İlgili yetkililerin deprem etkisine maruz kalabileceği göz önünde bulundurularak, İstanbul'un 39 ilçesine...

Gündem

Valiler Kararnamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı. 16 vali ise Mülkiye Başmüfettişliği'ne getirildi.

Kim-Kimdir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Valiler Kararnamesi’ne göre İzmir Valiliğine, Adana Valisi Süleyman Elban getirildi.

Kim-Kimdir

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi'ne göre Antalya Valisi Ersin Yazıcı Malatya Valiliğine, Malatya Valisi Hulusi Şahin ise Antalya Valiliğine atandı.

Kim-Kimdir

Valiler kararnamesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararnameye göre Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Erzurum'a vali oldu.

Kim-Kimdir

Resmi Gazete'de duyurulan Valiler Kararnamesi kapsamında; 57 ile yeni vali ataması yapıldı. 16 valinin ise merkeze çekildiği görüldü.

Gündem

İstanbul'da gerçekleştirilen denetimlerde, dilendirilen 83 çocuk hakkında gerekli işlemler yapıldı. Ayrıca, çocukların aileleri hakkında da adli süreç başlatıldı.