Tezkere Haberleri

tezkere haberleri ve güncel tezkere gelişmeleri, tezkere ile ilgili tüm video, tezkere fotoğrafları ve tezkere haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

TBMM Genel Kurulunda "teröre karşı bildiri" konulu Meclis Başkanlığı tezkeresi kabul edildi. Tezkerede "Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm terör örgütleriyle içeride ve...

Gündem

CHP, Irak ve Suriye tezkeresine ilişkin vatandaşların telefonlarına mesaj gönderdi. Mesajda, Kılıçdaroğlu'nun, "Kabul etmiyorum, protesto ediyorum!" sözlerine yer verildi.

Gündem

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarının Irak ve Suriye'deki görev süresinin 2 yıl uzatılmasını içeren karar, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Gündem

TSK'nın Irak ve Suriye'deki görev süresinin iki yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi Meclis'te kabul edildi.

Gündem

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan tezkere açıklaması... Kılıçdaroğlu "Mübarek toprağımızda yabancı asker postalı istemiyoruz" dedi.

Gündem

TBMM Genel Kurulu bu akşam yeniden toplandı. Türk askerinin Lübnan'da görev süresini 1 yıl daha uzatan Cumhurbaşkanlığı tezkeresi Genel Kurulda...

Gündem

Abdulkadir Selvi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu "CHP’yle, Atatürk’le, Türkiye Büyük Millet Meclisi ile sorunu olduğunu düşündüm." diyerek eleştirdi.

Gündem

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tezkeresi için olumsuz yanıt vereceklerini açıkladı.