Son depremler Haberleri

son depremler haberleri ve güncel son depremler gelişmeleri, son depremler ile ilgili tüm video, son depremler fotoğrafları ve son depremler haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Gündem

Yaşadığı bölgede sarsıntı hisseden vatandaşlar "deprem mi oldu", "az önce deprem nerede oldu" sorularına yanıt arıyor.

Gündem

50 binden fazla insanımızın resmi olarak hayatını kaybettiği 6 Şubat depremleri ile ilgili konuşan Naci Görür sert bir dille hükümeti...

Gündem

AFAD'dan son dakika deprem açıklaması; İzmir Kuşadası Körfezi'nde 3. 7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Gündem

Naci Görür, Hakkari'de meydana gelen 4.3'lük depremle ilgili, "Bu kuşak 6 Şubat depremlerinden sonra muhtemelen belli ölçüde stres yükledi" dedi.

Gündem

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 4.3 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Hakkari Valisi Ali Çelik ise "Olumsuz bir durumla karşılaşılmamıştır" dedi.

Gündem

Deprem uzmanı Yoshinori Moriwaki, "Akdeniz, Ege ve Marmara'da genel olarak 1 metre yüksekliğinde tsunaminin meydana gelebileceğini söyleyebiliriz" dedi.

Gündem

Marmara Denizi'nde son 24 saatte meydana gelen depremleri değerlendiren Prof. Dr. Naci Görür, "Orada canlı bir fay var" dedi.

Gündem

Prof. Dr. Okan Tüysüz'ün, Marmara’da olası bir depremin İstanbul'u nasıl etkileyeceğine ilişkin 4 ayrı senaryo paylaşması tekrar gündeme geldi.

Gündem

Kahramanmaraş depremini bildiğini iddia eden Gudatu mahlaslı Nurcan Çinkara bu kez İstanbul depremiyle ilgili konuştu.

Gündem

AFAD verilerine göre Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden sonra Pazarcık ilçesinde de 3.6 büyüklüğünde deprem oldu.

Gündem

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesi merkezli, 3,7 büyüklüğünde bir deprem yaşandığı açıklandı...

Gündem

Dün 5.3 büyüklüğünde depremle sarsılan, 6 Şubat 2023 depreminde de ağır kayıplar yaşayan Kahramanmaraş Göksun'da artçı depremler yaşanıyor.