Marmara Depremi Haberleri

Marmara Depremi haberleri ve güncel Marmara Depremi gelişmeleri, Marmara Depremi ile ilgili tüm video, Marmara Depremi fotoğrafları ve Marmara Depremi haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

Son dakika! Kandilli olası Marmara depremi için açıklama yaptı. Enerji dolmaya devam ediyor! Peki Marmara depremi ne zaman bekleniyor?

Güncel

6 Şubat'ta yaşanan büyük afetin birinci yıl dönümünde Marmara'da beklenen deprem endişesi artıyor. İşte detaylar...

Gündem

Yapı stokunun yüzde 70’i potansiyel riskli olan İstanbul'da, artan inşaat maliyetleri gibi birçok sebeple kentsel dönüşüm için yeterli çalışmalar yapılamıyor.

Gündem

Kahramanmaraş depremini bildiğini iddia eden Gudatu mahlaslı Nurcan Çinkara bu kez İstanbul depremiyle ilgili konuştu.

Gündem

Depremi aslında 7 büyüklüğünde beklediklerini belirten Yoshinori Moriwaki Marmara fay hattının rahatlamadığını söyledi.

Gündem

Bakan Özhaseki, Marmara bölgesinde beklenen depremle ilgili ''Marmara'da 7.3'lük deprem bekleniyor. Uzmanlar, süre doldu diyor'' dedi.

Gündem

Jeoloji Mühendisi Prof. Dr. Osman Bektaş, Türkiye’nin bir deprem bölgesi olduğuna dikkat çekerek “Türkiye’nin kırılmayacak hiçbir yeri yoktur” dedi.

Gündem

Uzmanlardan dikkat çeken uyarılar geldi. Marmara Denizi'ndeki depremler öncü mü, stres birikimi ne durumda?

Gündem

Yalova'da meydana gelen 4.1 şiddetindeki depremin ardından Güngören'deki bir binanın balkon tavanında çökme meydana geldi.

Gündem

Naci Görür, bir İstanbul depreminin en fazla Avrupa yakasında sorun olacağını belirterek, "Depremin şiddeti Haliç’ten Silivri’ye kadar 9 şiddetini bulacak"...

Gündem

Deprem uzmanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy, yaşanan son depremlerin ardından CNN Türk'te katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu.

Gündem

Maramara Denizi'nde sabah saatlerinde meydana gelen 5.1'lik depremin ardından sarsıntılar devam ediyor.