İstanbul Boğazı Haberleri

İstanbul Boğazı haberleri ve güncel İstanbul Boğazı gelişmeleri, İstanbul Boğazı ile ilgili tüm video, İstanbul Boğazı fotoğrafları ve İstanbul Boğazı haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Yaşam

İstanbul, dün gece saatlerinden itibaren yoğun sisin etkisi altında. İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü askıya alınırken Sabiha Gökçen'de uçaklar...

Yaşam

İstanbul Boğazı'nda gemiye çıkarken denize düşerek hayatını kaybeden Kılavuz Kaptan Oğuz Kök için iki ayrı tören düzenlendi.

Yaşam

İstanbul Boğazı'nda gemi kazası oldu! Bir yolcu gemisi ile kargo gemisi çarpıştı. Boğazda kısa süreli trafik aksamasına neden oldu.

Güncel

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, gemi arızası nedeniyle İstanbul Boğazı'nın çift yönlü ve geçici olarak askıya alındığını duyurdu.

Gündem

İstanbul Boğazı'ndaki gemi trafiği, bir tankerin demir atması nedeniyle askıya alındı.

Gündem

İstanbul Boğazı'nda gemi trafiğinin saat 17.50 itibariyle durduruldu. Boğaz trafiğinin çift yönlü ve geçici olarak askıya alındığı açıklandı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 100. Yıl Hitabı'nın ardından İstanbul Boğazı'nda dron, havai fişek ve ışık gösterileri yapılıyor.

Gündem

İstanbul Boğazı'nda Ahırkapı açıklarında iki yük gemisi çarpıştı. Kazada, herhangi bir can kaybı, yaralanmanın olmadığı belirtildi.

Gündem

İstanbul Boğazı'nda gemi trafiğinin, Türkeli Feneri açıklarında bir tankerde meydana gelen makine arızası nedeniyle askıya alındığı bildirildi.

Yaşam

Fotoğrafçı Johannes Moths, İstanbul Boğazı'nda yunus ve martıların dans ettiği o anı görüntüledi.