İsrail Filistin Haberleri

İsrail Filistin haberleri ve güncel İsrail Filistin gelişmeleri, İsrail Filistin ile ilgili tüm video, İsrail Filistin fotoğrafları ve İsrail Filistin haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Dünya

İsrail askerleri tarafından 3 İsrailli esirin öldürülmesiyle ilgili soruşturmada, askerlere "savaşabilen erkekleri öldürme emri" verildiği ortaya çıktı.

Dünya

İsrail Ordusu'nun 7 Ekim’den bu yana düzenlediği saldırılarda 92 gazeteci ve medya çalışanının hayatını kaybettiği belirtildi.

Dünya

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne saldırılarının başladığı 7 Ekim'den bu yana 101'i karadan işgal sürecinde olmak üzere 430 askerinin öldürüldüğünü duyurdu.

Dünya

Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra, İsrail’in 7 Ekim’den bu yana Gazze'ye saldırılarında ölü sayısının 17 bin 700’e yükseldiğini açıkladı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT World Forum'da konuştu. İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarıyla ilgili "Dünya Gazze için ses çıkarmıyor" diyen Erdoğan, Her gün...

Dünya

İşgal altındaki Gazze'nin kuzeyindeki hastanelerin hizmet dışı olduğu bilgisi gelirken; İsrail'in saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 17 bin 177’e ulaştı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya İklim Eylemi Zirvesi'nde liderlerle yaptığı ikili görüşmelerde "Gazze" diplomasisi yürüttü.

Magazin

Ünlü oyuncu Selena Gomez 430 milyon takipçili sosyal medya hesabını bir süredir kullanmıyordu. Gomez bu kararı neden aldığını açıkladı.

Medya

İddiaya göre BBC'de çalışan gazeteciler, kurumun İsrail-Filistin çatışmasındaki taraflı yaklaşımı nedeniyle iş yerinde ağlıyor, kimi çalışanlar da işe gelmiyor.

Gündem

Cumhurbaşkanı Birleşmiş Milletler Günü'nde yayımladığı mesajında, İsrail'in saldırılarına dikkat çekerek "Uluslararası toplum iyi bir sınav veremiyor" dedi.

Dünya

Savaşa tepki göstermekten çekinen insanlar 1967'den beri Filistin bayrağı yerine 'karpuz'u simge olarak kullanıyor. Ancak İsrail buna da oto sansür...

Dünya

Abluka altındaki Gazze'de aileler, İsrail saldırıları sonrasında yaralı ya da ölü, çocuklarını bulabilmek için avuçlarına isimlerini yazıyor.