İletişim Başkanlığı Haberleri

İletişim Başkanlığı haberleri ve güncel İletişim Başkanlığı gelişmeleri, İletişim Başkanlığı ile ilgili tüm video, İletişim Başkanlığı fotoğrafları ve İletişim Başkanlığı haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Ekonomi

İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, "Yılda 4 kez motorlu taşıtlar vergisi alınacak" iddiasının doğru olmadığını bildirdi.

Gündem

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı uyardı... Kimlik hırsızlarının Twitter'daki "Profilime Neden Bakıyorsun" tuzağı ifşa oldu.

Gündem

Fahrettin Altun açıklamasında "İsrail artık uluslararası hukuk ve normlardan muaf tutulmamalıdır" vurgusu yaptı.

Gündem

İletişim Başkanlığı, "Kurum, mevcuttaki 'Anne Kart' uygulamasının değiştirileceğini, sistemin yeni isminin “Aile Kart” olacağını duyurmuştur" ifadelerini kullandı.

Gündem

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin yeniden müzeye çevrildiği iddiasının doğru olmadığını bildirdi. Açıklamada, turistlerin ziyaretleri...

Gündem

İBB, Mezarlıklar Daire Başkanlığı ismini kullanarak atılan mesaja karşı uyarıda bulundu. Sahte mesajlarla ilgili İletişim Başkanlığı da açıklama yaptı.

Gündem

Yeni yıla girerken zam haberleri bir bir geliyor. O haberlerden birisi de "2024 yılında ikinci bir ek MTV alınacak" haberiydi....

Gündem

Samimi Haber’de günün öne çıkanlarını “60 Saniye”de derledik!

Ekonomi

İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e yönelik istifa iddialarının gerçeği yansıtmadığını duyurdu.