Gazze Şeridi Haberleri

Gazze Şeridi haberleri ve güncel Gazze Şeridi gelişmeleri, Gazze Şeridi ile ilgili tüm video, Gazze Şeridi fotoğrafları ve Gazze Şeridi haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

İsrail’in Gazze’de düzenlemiş olduğu saldırılarda öldürülen Filistinlilerin sayısı son 24 saatte 174 artarak, 26 bin 257’ye ulaştı.

Dünya

Gazze Şeridi'nde geriye kalan tek hayvanat bahçesi olan Refah Hayvanat Bahçesi'ndeki hayvanlar açlık ve artan göç nedeniyle risk altında.

Dünya

Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları sonucunda hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısının 22 bin 185'e yükseldiğini açıkladı. 

Dünya

Gazze'de yıkıma ve soykırıma devam eden İsrail bu kez de bölgede kalıcı olmak için inşaat hamlesi yapıyor. Yıkılan Gazze'deki binaların...

Dünya

İsrail askerleri tarafından 3 İsrailli esirin öldürülmesiyle ilgili soruşturmada, askerlere "savaşabilen erkekleri öldürme emri" verildiği ortaya çıktı.

Dünya
Dünya

İsrail ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Kemal Advan Hastanesi'nden 90 kişiyi alıkoyarak çekildiğini duyurdu.

Gündem

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi Temas Grubu’nun Gazze’deki savaşın sona erdirilmesi için Oslo’yu ziyaret edecek.

Dünya

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne saldırılarının başladığı 7 Ekim'den bu yana 101'i karadan işgal sürecinde olmak üzere 430 askerinin öldürüldüğünü duyurdu.

Dünya

İsrail askerlerinin Gazze'de girdikleri bir kırtasiyede yaptıkları tepki topladı. O anları kayda alıp paylaştılar...

Dünya

Putin, İsrail Başbakanı Netanyahu ile telefonda görüştü. İkili Gazze Şeridi’ndeki durum hakkında konuştu. Putin sivillerin durumuna dikkati çekti.

Dünya

BM Genel Sekreteri Antonio Guterres, Hamas'ın İsrail'e yönelik eylemlerinin İsrail'in yaptığı ihlalleri haklı çıkarmayacağını belirtti.