Cumhurbaskanı Haberleri

cumhurbaskanı haberleri ve güncel cumhurbaskanı gelişmeleri, cumhurbaskanı ile ilgili tüm video, cumhurbaskanı fotoğrafları ve cumhurbaskanı haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

31 Mart yerel seçimleri öncesi hazırlıklarını sürdüren AK Parti'de miting programları tüm hızıyla devam ediyor. Yoğun bir haftayı geride bırakan...

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, enerjide tam bağımsızlığı yakalamanın Türkiye’nin en önemli hedefi olduğunu söyledi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ta depremzedelere konutlarını teslim etti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Şehir Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdikten sonra çocuk hastaları ziyaret etti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'te kaza kırıma uğrayan helikopterde yaralanan teknisyen Emrah Yıldız'ın ailesi ile görüştü.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep Şehir Hastanesi ve Bağlantı Yolları Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada depremden etkilenen şehirlerin yeniden inşa edilmesi için kararlı...

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Şehir Hastanesi ve bağlantı yollarının açılış törenine katılacak.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da dün hizmete giren Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile İskenderun Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Şubat 2024 tarihinde Bursa'ya gelerek 17 ilçenin AK Parti belediye başkan adaylarını tanıttı.

Astroloji

Rüyalar, bilinçaltımızın sesini dinlememize ve derinlerimizdeki duyguları keşfetmemize olanak tanıyan gizemli bir dünyadır.

Gündem

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’nin açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sağlıkçılara müjdeyi verdi.

Gündem

Emekli maaşlarına yapılacak zam için son aşamaya gelindi. Kabine toplantısında sunulacak teklifte en düşük maaşın 9 bin liradan yükseltilmesi önerildi....