Orta sahaya dünya çapında tanınan bir futbolcu eklemek isteyen Galatasaray, bu hedef doğrultusunda çalışmalarını hızlandırdı. Fotomaç'ın haberine göre, sarı-kırmızılı ekip, Leon Goretzka ve Scott McTominay gibi yıldızlarla görüşmelerini sürdürüyor. Ancak asıl hedeflerinin Adrien Rabiot olduğu ifade ediliyor.

Galatasaray'ın Elias Jelert için yaptığı teklif ortaya çıktı! Kopenhag'da doğruladı Galatasaray'ın Elias Jelert için yaptığı teklif ortaya çıktı! Kopenhag'da doğruladı

Yıllık Maaş ve İmza Parası Talebi

29 yaşındaki orta saha oyuncusu Rabiot, Juventus ile olan sözleşmesinin sona ermesinin ardından serbest kalmış durumda. Fransız oyuncunun, yeni bir kulüple anlaşma sağlamak için 8 milyon euro yıllık maaş ve imza parası talep ettiği iddia ediliyor.

Galatasaray Tüm Şartları Zorluyor

Galatasaraylı yöneticiler, piyasa değeri 35 milyon euro olan ve Avrupa'da birçok kulübün transfer listesinde bulunan Adrien Rabiot'u kadrolarına katmak için tüm şartları zorlamaya karar verdi. Sarı-kırmızılı ekip, Rabiot'un taleplerini karşılamak üzere görüşmelerini sürdürüyor ve oyuncuyla EURO 2024'ün ardından tekrar görüşmek üzere sözleştikleri belirtiliyor.

Editör: Yağız Atay