Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Gaddar'da bu hafta Dağhan ailesi için en büyük risk olan Enver'i öldürmeye gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Kardeşi Yağmur'un Enver'le birlikte olduğunu öğrendi. Peki, dizide bu hafta neler oldu.

GADDAR 4. BÖLÜM ÖZETİ

Dağhan ailesi için en büyük risk olan Enver'i öldürmeye gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Kardeşi Yağmur'un Enver'le birlikte olduğunu öğrenir.

Üstelik kız hamiledir. Enver ve Dağhan arasındaki gerginlik yüzünden Yağmur fenalık geçirir. Birbirini öldürmeye çalışan iki düşman mecburen birlik olup onu hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Yaşadığı son olaylardan sonra Dağhan'ın psikolojisi iyice bozulur. Üstelik annesinin de babasının da ondan sakladığı şeyler vardır. Kimseye güvenemez hale gelir. Aydan'ın da Dağhan'dan gizlediği bir sırrı vardır, aralarının düzeleceğini umarak Dağhan'a bir teklifte bulunur.

Enver'in ısrarla sakladığı sırrını Ekber artık öğrenmiştir. Babasının tepkisi beklediğinden de sert olur.

Oğlunun Yağmur'la evlenmesine şiddetle karşı çıkar. En yakın arkadaşına bir söz vermiştir, Enver'i onun kızıyla evlendirmek istemektedir. Baba oğul arasındaki restleşme gittikçe büyür. Ekber Baltacı konuşarak ikna edilecek bir adam değildir, bu yüzden savaş baltaları meydana çıkar.

Öte yandan Şengül artık evine dönmüştür ama ev sahibi kirayı alamadığı için onları evden çıkarmak ister. Onlara yardım edebilecek tek kişi Dağhan'dır. Dağhan'ın Şengül'le vakit geçirmesi Aydan'ın hiç hoşuna gitmez.

Gaddar Dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Linkten izleyebilirsiniz.