Nur Viral Armağan Çağlayan'ın "Şimdiki Aklım Olsaydı" Programına konuk oldu Nur Viral Armağan Çağlayan'ın "Şimdiki Aklım Olsaydı" Programına konuk oldu

Ünlü eski manken Ebru Şallı oğlu Pars Tan'ın hastalık sürecini şöyle anlattı:

"Ben oğlumun hastalık sürecini herkesten saklamak zorundaydım. Çünkü çok düşündüm oğlumun büyüyünce böyle anıları kalsın istemedim. Tamamen onu ilerde duyacaklarından korumak istedim. İyileştiğinde insanlar ona bıdı bıdı bu soruları sormasın diye herkesten o hastane sürecini sakladım. Bunu saklamak çok zordu görüntü almaya çalışan muhabirler oldu ben onlardan rica  ettim ve sağ olsun onlar da beni kırmadı ve hiçbir yerde duyulmadı."

Ebru Şallı Oğlu Parsı Anlattı-1

Sunucu Ceyda Düvenci'nin peki hiç insanlar tarafından bu zor günlerinde sarıp sarmalanmak istemedin mi sorusuna Şallı,


"Hayır, tek odaklandığım şey benim çocuğumdu başka hiçbir şeyi düşünmedim. Yani o dönemler kafam öyle çalıştı. Oğlak burcuyum ve mantığımı her zaman ön planda tutmaya çalıştım ve duygularımla savaşmayı tercih ettim. Tek de değildim ayrıca bir oğlum daha vardı onun okul hayatı, özel hayatı daha sonra babam kanser hastasıydı o üzülmesin diye anneme hep daha iyiye gidiyor dedim ve yaşadığım kötü günleri kimseye duyurmamaya çalıştım. "

Ebru Şallı Yüz Felci Geçirdim

Yüz felci geçirdim

"Bunu herkes bilmez o dönemler üzüntüden, stresten, sıkıntıdan yüz felci geçirdim. "

Editör: Haber Merkezi