Zuhal Topal'la yemekteyiz büyük ödülü kim kazandı? 17.05.2024 Zuhal Topal'la yemekteyiz büyük ödülü kim kazandı? 17.05.2024


DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre bir süredir Türkiye gündeminden düşmeyen Metin Akpınar cephesinde yeni bir iddia ortaya atıldı. Yazar Mehmet Mert, ünlü ismin en yakın dostu ve tüm filmlerde beraber başrolü paylaştığı Zeki Alasya ile aralarının bir kadın yüzünden bozulduğunu söyledi.

Mert " Metin Akpınar ve Zeki Alasya gençlik yıllarında çok daha sıkı fıkı beraber takılıyorlar. İkisi de çapkın,ikisi de delikanlı,ikisi de ünlü. Ancak bir sorun var Metin çok daha hızlı. Arada Zeki Alasya'nın sevgililerini de elinden alıyor. Onlardan bir tanesi de jimnastikçi bir kadın. Jimnastikçi kadın Metin Akpınar'ı tercih ettiğinden sonra bir süre sonra tekrardan Zeki Alasya'ya geri dönüyor ama Zeki Alasya kabul etmiyor.

  Zeki Alasya Metin Akpınar Dostları

Sonraki zamanlarda yine aynı durumlar ikili arasında sürekli devam ediyor. İşte hep deniyor ya Zeki ile Metin'in arası neden açıldı. Hep borç verdi ondan derler. Ama gerçek o değil Metin Akpınar hep Zeki Alasya'nın sevgilileri elinden alırmış sebep bu " dedi. 
Yazar Mehmet Mert'in bu iddiasını ünlü oyuncunun kızı Duygu Nebioğlu'da sayfasında paylaşması dikkat çekti.