Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeye gelen Ayşe Ateş ile birlikte kızları Bengisu ve Banuçiçek Ateş de yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayşe Ateş'i kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bodrum’da Aliyev ile bayramlaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bodrum’da Aliyev ile bayramlaştı

Ayşe Ateş daha önce Sinan Ateş’in iddianamesiyle ilgili olarak,

“İddianame adı verilen içi boş kağıt parçasının kabul edildiğini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayım.” diyerek tepki göstermişti.

Sinan Ateş cinayetine ilişkin dava Ankara'da 1 Temmuz 2024 32. Ağır ceza mahkemesinde görülecek.Davada tasarlayarak adam öldürme suçundan 22 tutuklu yargılanacak.

Görüşme sonrasında Ayşe Ateş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

Sayın Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan, beni ve kızlarımı makamında kabul etti. Büyük bir nezaketle ağırladığı ve yaklaşık bir buçuk saat boyunca süren görüşmeye Sayın Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Cumhurbaşkanı’mızın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da eşlik etti. Sayın Cumhurbaşkanı’mız beni ve kızlarımı tek tek dinledi. Kızlarıma hediye verdi. Şahsına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanı’mızla gerçekleştirdiğimiz görüşme hakkında bilgi almak için arayan bütün basın mensuplarına kısa bir özet geçeceğim: Bugüne dek Sayın Cumhurbaşkanı’mızın sessizliğinden güç alarak tehdit ve iftiraları ile bize hayatı zindan eden, çocuklarımın aldığı nefesi burnundan getiren, suçu ve suçluyu öven her kim varsa dün ne söylediğine bakarak yarın ne konuşacağını düşünsün. Çünkü adalet yerini muhakkak bulacak, hiç kimsenin yaptığı yanına kâr kalmayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayşe Ateş'i kabul etti