"Cenazemize Hoş Geldiniz" filmi lokma dağıttı vatandaş şaşırdı!
Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz ve Gonca Vuslateri'nin başrollerinde yer aldığı 'Cenazemize Hoş Geldiniz' filminin ekibi, Eminönü'nde halka tavuklu pilav ve lokma dağıttı. Yeni Camii civarında iki araçla stant kuran ekip, sokak ziyafeti için 170 kilo pilav, 50 kilo tavuk ve 50 kilo hamur kullanarak yaklaşık 2 bin kişiye yemek ikram etti.

"MEMNUN KALDILAR"

Filmin Genel Koordinatörü Meltem Kayalı, bu etkinlikle hem filmi tanıtmak hem de insanlarda olumlu bir izlenim bırakmak istediklerini belirterek, "Tavuklu pilav, ayran ve lokma dağıtıyoruz. Umarım herkes memnun kalır. Şimdiye kadar etkinlikte bulunan herkes olumlu geri dönüşlerde bulundu ve filme gelmek istediklerini söyledi" dedi.

KİM ÖLMÜŞ? DİYE SORANLAR OLDU

Meltem Kayalı, tavuklu pilav dağıtmanın film konseptiyle uyumlu olduğunu vurgulayarak, "Filmde bir cenaze var. Aslında nişan yapmak için aileler bir araya geliyorlar ve aileler bu nişanda tanışacak. Fakat öğreniyorlar ki evin babaannesi vefat etmiş. Onun üzerine evde bir karışıklık başlıyor. Çok ilginç espriler ve ilginç olaylar var" ifadelerini kullandı.

Bazı ziyaretçilerin gerçekten cenaze üzerine tavuklu pilav dağıtıldığını düşündüğünü aktaran Kayalı, "Bize kim ölmüş?" diye soranlar olduğunu belirterek, bu durumun kendileri için ilginç bir deneyim olduğunu söyledi.

Filmin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un bulunduğu kadroda ise Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Gonca Vuslateri, Erkan Can, Gözde Seda Altuner, Timur Acar, Şükran Ovalı, Şebnem Sönmez, Deniz Uğur, Hakan Meriçliler, Hayal Ada Topakkaya ve Güven Hokna gibi ünlü isimler yer alıyor. Serhat Kılıç ve Müge Boz da konuk oyuncu olarak filme katılıyor. Senaryosunu Vuslateri ve Doğacan Güneş Perkün'ün birlikte yazdığı film, 22 Aralık'ta sinemalarda izleyiciyle buluşacak.