Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde başrol oynayan Celil Nalçakan hakkında dün sosyal medyada yayınlanan bir haberde "Türk oyuncu Celil Nalçakan dün gece kalp krizi geçirerek hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi sabah saat 10'da Ankara'da defnedilecek" ifadeleri kullanıldı.

Nişanlısına 'somurtkan' diyenlere Kadir Ezildi'den cevap Nişanlısına 'somurtkan' diyenlere Kadir Ezildi'den cevap

 Celil Nalçakan ölmedi ama onlar öldü bu saatten sonra

Dün akşam Birce Akalay'ın doğum günü partisine katılan Celil Nalçakan, Muhabir Online'a yaptığı açıklamada

"Bugün 'Celil Nalçakan öldü' haberi çıktı. Benim annem 76 yaşında. Kız kardeşimi arayarak 'Başın sağ olsun' demişler. Kız bayılmış. Bu haberi annem duysaydı kalp krizi geçirebilirdi. 3 tane etkileşim alacağız diye böyle terbiyesizlik yapılmaz. Ben bu güne kadar hep sustum. Çok büyük bir paraya dava açacağız. Kazandığımız paranın tamamını da LÖSEV'e bağışlayacağım. Bundan sonrasını onlar düşünsün. Celil Nalçakan ölmedi ama onlar öldü bu saatten sonra" dedi.

Celil Nalçakan, çıkan ölüm haberini Instagram hesabından yayınlayarak 

"Yahu Allah sizi ıslah etsin be. 2 tane etkileşim almak için yapmadığınız onursuzluk kalmıyor. Böyle şarlatanlara lütfen itibar etmeyiniz. Bu ve benzeri hesaplar hakkında yasal işlemlerin derhal başlatılacağını bildirmek isterim" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi