Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu  hayatını kaybetti Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu hayatını kaybetti

Cappy İsrail malı mı? Cappy hangi ülkenin malı, zararlı mı? Cappy İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Cappy hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Cappy İsrail malı mı? İşte detaylar...

CAPPY İSRAİL MALI MI?

Cappy, The Coca-Cola Company'nin sahibi olduğu bir meyve suyu markasıdır. Cappy meyve suları, dünya genelinde birçok ülkede satılan bir markadır ve genellikle meyve suyu içecekleri ve meyve suyu karışımları sunar.

Cappy'nin İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Cappy meyve suları, The Coca-Cola Company tarafından üretilir ve dünya genelinde dağıtılır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

CAPPY HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Cappy, The Coca-Cola Company'nin sahibi olduğu bir meyve suyu markasıdır. The Coca-Cola Company, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir çokuluslu içecek şirketidir. Cappy meyve suları, Coca-Cola'nın bir ürün hattını temsil eder ve dünya genelinde birçok ülkede satılan bir markadır.

Dolayısıyla Cappy, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir marka ve The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir üründür. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Cappy meyve suları, birçok farklı ülkede bulunmaktadır ve Coca-Cola'nın uluslararası portföyünün bir parçasıdır.