Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu katıldığı programda ünlü şarkıcı Özcan Deniz'i hedef göstererek sert sözlerle eleştirdi. Özcan Deniz'e sitem eden Çağlayan Topaloğlu şunları söyledi: 

"Babam ve amcam onu sıfırdan alıp bir yerlere getirmiş. Sevilen, başarılı bir sanatçı haline gelmişsin. Ben ona 'bana döner misin?' diye mesaj attım ve cevap vermedi. Yoğunluğundan görmemiştir diye bir hafta sonra aradım açmadı, geri de dönmedi. Belki de bir ölüm kalım meselesi vardı. Belki senin açacağın telefon birinin hayatını kurtaracaktı. Merakından döner insan. Herkes kendi hareketiyle kişiliğini belli eder. O da kendini böyle belli etti" dedi.


Sözlerine şöyle devam eden Çağlayan Topaloğlu, 

"Prestij Meselesi filminin galasına gelmedi, hakkında tek bir röportaj dahi vermedi. Bu Topaloğlu ailesi sana ne yaptı ya? Sen bir yerlere geldiysen onlar sayesinde. Senin ölüye bile saygın yok, kalmamış. Konu sadece bir telefon değil. Özcan Deniz benim telefonumu açsa ne olur açmasa ne olur? Biz kimin ne olduğunu biliyoruz. O kendini istediği yerde görebilir. Özcan Deniz bizim bu zamana kadar gurur duyduğumuz kişi değilmiş." dedi.

Aslıhan Güner: Sokaktan çok güzel tepkiler alıyorum Aslıhan Güner: Sokaktan çok güzel tepkiler alıyorum