Bursa konserinde yolda yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle Bursa'ya doblo marka araçla gelen ünlü şarkıcı  İrem Derici, şarkılarıyla da Bursalıları doyasıya eğlendirdi.


Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği konserine  'Yansın Geceler’ adlı şarkısıyla başlayan İrem Derici, gerek sesi gerekse sahne performansı ile sevenlerinden tam not aldı.

Konseri boyunca 'Zorun Ne Sevgilim', 'Sevgi Olsun Taştan Olsun', 'Acemi Balık' ve daha birçok popüler şarkısına repertuvarında yer veren ünlü şarkıcı, aynı zamanda gecenin sonuna doğru da duygu yüklü şarkılarına değindi.

Bursa'ya gelirken yaşadığı talihsizlikleri de paylaşan şarkıcı, "Provalarıma gideceğim, önce bizim arabanın lastiği patladı. Sonra telefonum bozuldu, olsun popçusun alırsın yenisini.

Sonra Bursa'ya bizi getirecek olan araç yoldayken alev aldı. Başka araç geldi, Bursa'ya 40 dakika kala yine bir şey oldu, araç saplandı. Kaldık öyle. Size yetişmek için otostop çekeceğim artık öyle bir noktadayım. Polis memurlarımız sağ olsunlar yardımlarımıza koştular, dobloyla Jolly Joker'e geldim." dedi.