Bodrum Yalıçiftlik'te görüntülenen ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, bol bol yüzdü, denizin ve güneşin tadını çıkardı. 

BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLENDİ

Bodrum'da bir plajda objektiflere yansıyan güzel isim, denize girmeden önce kendini yağladı, arkadaşıyla bir süre sohbet eden Terzioğlu, daha sonra şezlonga uzanıp başındaki şapkasıyla yüzünü koruyarak bir süre güneşlendi. Denize giren oyuncunun suyun soğukluğu karşısında verdiği yüz mimikleri objektiflere yansıdı.

Bir süre yüzen oyuncunun bu esnada kulağına kaçan suyu kendi yöntemiyle çıkarmaya çalıştığı görüldü. Yaklaşık altı saat kaldığı plajda denizin ve güneşli havanın tadını çıkaran Terzioğlu daha sonra eşyalarını toplayarak oradan ayrıldı.

Demet Akalan'ın kıyafetine yorum yağdı Demet Akalan'ın kıyafetine yorum yağdı

B U R Ç İ N B İ K İ N İ

Poyraz Karayel dizisinde başrolleri paylaşan Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli, 3.5 yıl büyük aşk yaşamıştı. Çift, 2018 yılında yollarını ayırmıştı.

Terzioğlu ardından spor eğitmeni Umut Duygu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çiftin birlikteliği 2020 yazında gittikleri Filipinler tatilinde paylaştıkları fotoğraflarla ortaya çıkmıştı.

AYRILIK SONRASI TATİL

Terzioğlu ile 38 yaşındaki Umut Duygu'nun nikah masasına oturması beklenirken geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı gelmişti. Uzun zamandır birliktelik yaşadığı spor eğitmeni Umut Duygu (39) ile ayrılığı hakkında konuşmuştu.

Burçin Terzioğlu, "Evet, doğru haber, ayrıldık. Neden başladığı ya da neden devam ettiği hakkında hiç konuşmadım. Neden bitiğiyle ilgili de konuşmak istemiyorum" demişti.

Burçinbikini2

Gamze Özçelik & Reshad Strik çifti hayatını birleştirdi Gamze Özçelik & Reshad Strik çifti hayatını birleştirdi