Masterchef ana kadroya giren 9 yarışmacı kim oldu? Masterchef ana kadroya giren 9 yarışmacı kim oldu?

Haberet Genel Yayın Yönetmeni Buket Aydın ile Bizim Tv Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç arasında canlı yayında gerilim yaşandı.

TV100'de "Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade" programındaki gerilim sonrası Buket Aydın stüdyoyu terk etti.

Kredi Kartı Sataşmasına Sinirlendi

Şaban Sevinç’in “Birçok şeyi satın alabilirsin ama CHP delegesini satın alamazsın" sözleri üzerine araya giren Buket Aydın "Kendisini Ekrem İmamoğlu konuşturuyor" diye araya girdi.

Sevinç bunun üzerine "Kredi kartıyla saat almaya benzemiyor" deyiverdi.

Bu söze çok sinirlenen Buket Aydın, “Ben kredi kartıyla saat almadım Şaban Bey! Görüyorsunuz değil mi yaptığı şeyi? Seni kim yönlendiriyor? Haddini bil, bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç!” diyerek stüdyoyu terk etti.

Sevinç,  daha sonra yanlış anlaşıldığını belirterek özür diledi.

"Özrünü Asla Kabul Etmiyorum"

Olayın ardından X hesabından bir paylaşım yapan Buket Aydın, şu ifadeleri kullandı:

Bu akşam yayının başından bu yana bu şahsın saldırlarına maruz kaldım. Onunla aynı fikirde olduğum anlar dahil olmak üzere bana sesini yükseltip küçümser bir tavırla konuştu. Sürekli bana sen diye hitap etti. Defalarca ben size diyorum dememe rağmen bana sen dedi. Anlattıklarımı anlayamıyorsunuz diyerek gerizekalı imasında bulundu. Hepsine sustum. Ama bir ulusal kanalda adeta twitter trolü gibi defalarca öyle olmadığını yalan olduğunu anlattığım bir takım saçmalıklar üzerinden beni susturmaya çalışmasına müsade edemezdim.

Kendisi benimle siyasi arenada laf yarıştıramadığı  için bel altı vurmaya kalktı. Bir kadın olarak buna sessiz kalmak onurumu ve şerefimi zedeler. Biz siyasi tartışmalara girebiliriz herkes fikrini açıkça söyler ; kavga edebiliriz. Ama saygısızlık ; bel altı imalar kavgayı kişiselleştirmek bunlar kabul edilemez. Konuyu kamuoyu vicdanına bırakıyorum. Son olarak bu şahsın özrünü asla kabul etmediğimi ifade etmek istiyorum.

Yılmaz Özdil'den Özgür Özel'e: Gözlüğü çıkardın ama gözüne sokacağım Yılmaz Özdil'den Özgür Özel'e: Gözlüğü çıkardın ama gözüne sokacağım

Editör: Kemal Ilıkkan