Şarkıcı Bengü, Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen Van Kültür Yolu Festivali'nde Van'da konser verdi. Bengü konserini "Ne Mutlu Türküm Diyene" diyerek bitirince sahneye şişeler fırlatıldı.

VanEkspres'in haberine göre; Bu yıl ilk kez düzenlenen Kültür Yolu Festivali'nde konser veren sanatçı Bengü ile seyirciler arasında konser sonunda gerginlik çıktı.

Bengü'nün "Böyle güzel bir festival düzenleyen Kültür ve Turizm Bakanlığımıza teşekkür ederim. Ne Mutlu Türküm Diyene" sözlerini duyan seyirciler tepki gösterdi. Bengü’nün sahneyi terk etmesinin adından seyirciler, organizasyon şirketi ve sanatçıyı protesto ederek sahneye pet şişe ve cisimler fırlattılar.

Microsoft çöktü... Havalimanları, hastaneler, televizyon kanalları felç! Microsoft çöktü... Havalimanları, hastaneler, televizyon kanalları felç!

İLK KEZ VAN'A GELDİ

Van'da ilk defa konser verdiği için duyduğu mutluluktan bahseden ünlü şarkıcı, konserine başlamadan "Uzun zamandır hiç bu kadar heyecanlanmamıştım, kalbim duracak gibi oldu. Van'a hep gelmek istedim ama kısmet olmadı. Böyle güzel bir festival düzenleyen Kültür ve Turizm Bakanlığımıza teşekkür ederim. Festival inanılmaz güzel ve kalabalığın enerjisini hissedebiliyorum. Çok güzelsiniz" ifadelerini kullandı.

Bengü yaşanan olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

448994543 1419780658723250 5247739005663663835 N

Editör: Kemal Ilıkkan