Usta sanatçı Yıldız Tilbe, kariyerinin 30'uncu yılını Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği konserle kutladı. Tilbe'yi izleyenler arasında Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner de vardı. Konsere çocukluk arkadaşı ile gelen gazetecilere açıklama yapan Öner, yanlış bir şey yazılmaması için uyarıda bulundu.
Ceyhun Fersoy'un eşi  Begüm Öner  çcocukluk arkadaşıyla birlikte Yıldız Tilbe'yi izemeye gitti.  Usta sanatçı Yıldız Tilbe, kariyerinin 30'uncu yılını Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği konserle taçlandırdı. Kırmızı elbisesi, kiraz küpeleri ve terlikleriyle sahneye çıkan Tilbe’ye şarkılarını söylerken tribünleri dolduran yaklaşık 25 bin kişilik koro eşlik etti.

Yıldı Tilbe Konseri

1765 kişinin emek  erdiği bu konserde müzik severler bu tarihi akşama şahitlik etti. Kalabalık heyecanla Yıldız Tilbe’yi beklediği anlarda önce pek çok hit şarkıya imza atan besteci Ersay Üner sahneye çıktı.

Ersay Üner

Yıldız Tilbe'den erken bayram kutlaması Yıldız Tilbe'den erken bayram kutlaması


İlk şarkısı Delikanlım ile sahneye çıktı

Sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe 30 yıl önce müzikseverlere buluşturduğu ilk şarkısı ‘Delikanlım’ ile konserine başladı.

Tilbe'yi izleyenler arasında, 2015'te dünya evine giren Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner de vardı. Konsere çocukluk arkadaşı ile gelerek objektiflere poz veren Öner, yanlış anlaşılmaması için duruma açıklık getirdi.
Eşi Ceyhun Fersoy'un Fenerbahçe kongresinde oy kullandığı için konsere gelemediğini dile getiren Öner, şu ifadeleri kullandı:

Ceyhun'u bu gece kimse buraya getiremezdi, kongreye oy kullanmaya gitti. Yanımdaki ise çocukluk arkadaşım, aman arkadaşlar ters bir durum olmasın!