Machine Gun Kelly (MGK) ile inişli çıkışlı bir ilişkiye sahip olan Fox, Women's Wear Daily'ye (WWD) yaptığı samimi açıklamalar ile magazin dünyasını salladı.

37 yaşındaki ünlü güzel, "Sanırım pek çok insan ilgiden hoşlandığım izlenimine kapılıyor. Bu komik, çünkü aslında çok içe dönük biriyim. Keşke ilgiyi sevseydim. Çok eğlenirdim. Ama anksiyetem var ve asla evimden çıkmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

megan fox

"TUTARLI BİR TARZIM YOK"

Bundan kısa zaman önce 'Pretty Boys Are Poisonous' isimli bir şiir kitabı çıkaran Fox, modayla olan ilişkisine yeniden göz attığını belirtt:

“Modayla garip bir ilişkim oldu çünkü çok uzun zamandır aslında ünlü olmayı, üzerimde asılı olan bu imajı, olmam gereken kişiyi reddediyordum. Bu yüzden uzun bir süre modadan kaçtım ve eşofman ya da spor kıyafetlerinden başka bir şey giymeden yaşadım. Ama son zamanlarda modayı yeniden keşfettim. Modayı şu anda kim olduğumu yansıtacak şekilde kullanmayı öğreniyorum. Ama uzun bir süre bunu kullanmadım çünkü 'peki, ben kimim' şeklindeki varoluşsal sorunlardan dolayı acı çekiyordum. Şu anda bol parçalar ya da o kadar da açık olmayan şeyler giymeyi deniyorum. Ama bazen bir yanım da 'Hayır, bugün çıplak olmalıyım' diyor. Tutarlı bir tarzım yok. Her şey o anda ne hissettiğime bağlı.”

megan fox2

"OYUNCU OLARAK BİR KUKLASINIZ"

Oyunculuk hakkında düşüncelerini de açıklayan Fox, "Bunu söylediğim için herkes bana çok kızacak ama umurumda değil: Bir oyuncu olarak sadece bir kuklasınız! Stüdyonun ya da yapımcıların, yönetmenin, senaryonun, her neyse; onun kuklasısınız. Gerçekleşen yaratıcı süreçlerin hiçbirinin kontrolünde değilsiniz. Evet, yaratıcılığınızı ortaya koyabilir ve bu çok sınırlı kutu içinde bir şeyler ifade edebilirsiniz. Ama bence bu şekilde gerçekten yetenekli olan, oyuncu olmanın sınırları içinde kendini tam olarak ifade edebilen sadece bir avuç oyuncu var. Ve ben onlardan biri değilim" dedi.