Baba Vanga; "Balkanların Nostradamusu"...

Kehanetleri ile dünyaca üne Baba Vanga'nın, Suriye Savaşını bilmesi hala hafızalarda.

Kehanetlerinin yüzde 80'inin çıktığı Baba Vanga her yıl gelecek yıla dair de kehanetlerini açıklıyor.

2024'sayılı günler kala Baba Vanga kıyamet kehanetlerini açıkladı.

Ancak Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri pek iç açıcı değil hatta korkunç desek yeridir.

PUTİN'E SUİKAST GİRİŞİMİ

Baba Vanga'nın gelecek yıl için öngörüleri şöyle:

Rusya Devlet Başkanı'nın uluslararası arenada popüler olmaması, kendi ülkesinden bir suikast girişimiyle karşılaşacağı anlamına geliyor. Baba Vanga, Putin'in hayatına yönelik bir "girişim" öngördü, bu da Putin'in hayatta kalmasının ardında kahinin uyarısının olabileceğini düşündürüyor.

AVRUPA'DA TERÖR SALDIRISI

bir-avrupa-ulkesi-daha-duyurdu-2-milyon-gocmen-isciye-ihtiyacimiz-var-xj8E

Baba Vanga, Avrupa'nın radikal İslamcıların terör saldırılarına maruz kalacağını ve bir "büyük ülkenin" biyolojik silah testleri veya saldırılarına maruz kalacağını iddia ediyor. Ancak, saldırıların tam olarak nerede gerçekleşeceği belirsiz.

BÜYÜK EKONOMİK KRİZ

yoksulluk-aclik-siniri

Artan borç seviyeleri, jeopolitik gerilimler ve ekonomik gücün Batı'dan Doğu'ya kayması gibi faktörlerin bir araya gelmesiyle büyük bir küresel ekonomik kriz yaşanacak.

TEKNOLOJİ

2024'te Baba Vanga'ya göre, kuantum bilişimle ilgili büyük bir atılım yaşanacak. Kuantum mekaniği yasalarından yararlanarak, bu teknoloji devrimi hayatın her alanına dokunacak ve ekonomik sorunlara çözüm getirebilecek.

SİBER SALDIRILARDA ARTIŞ

Vanga'nın tahminlerine göre, 2024'te biyolojik ve terörist saldırılara ek olarak siber saldırılarda da artış yaşanacak. Elektrik şebekeleri ve su arıtma tesisleri gibi kritik altyapılara yönelik tam teşekküllü saldırılar olabileceği öngörülüyor.

ALZHEİMER HASTALARI İÇİN ÖNEMLİ İLERLEME

YAŞLI EL

Baba Vanga, insanlığın kanseri "demir zincirlerle" bağlayacağını ve 2024'ün bu önemli tıbbi atılımların gerçekleştiği yıl olabileceğini öngörüyor. Alzheimer hastalarının tedavisinde de önemli bir ilerleme bekleniyor.

Baba Vanga'nın öngörülerinin ne kadarının gerçekleşeceği belirsiz olsa da, onun kehanetlerini ciddiye alan birçok kişi bulunuyor.