Ankara'nın Sincan ilçesinde, 10 Ağustos tarihinde çocuklar sokakta oyun oynarken komşuları 52 yaşındaki Evren Demir çocuklardan yardım istedi. Yardım talebini reddetmeyen çocuklar, Demir'in yanına gitti. Ancak bu beklenmedik ziyaret, çocuklar için korkunç bir vahşete dönüştü.

KAÇAMADI
TV100'ün haberine göre, Demir çocukları yanına çağırdı daha sonra bodruma götürdü. Çocuklara sünnet olup olmadıklarını sordu. Human soruya evet cevabını verdi. Daha sonra diğer arkadaşları üst kata kaçmayı başardı fakat Human başaramadı. Human’ı içeri çeken adam 9 yaşındaki çocuğun cinsel organını ısırarak kopardı.

9 yaşındaki çocuk korkunç olay ile ilgili “Yardım etmek için gittik. Bana sünnet oldunuz mu dedi. Ben de evet dedim. Arkadaşlarım yana kaçmıştı ben oradaydım. Diğer arkadaşlarım ardından üst kata kaçtı. Sonra beni içeriye aldı ısırdı. Kaçmak istedim kaçamadım.” dedi. Kan donduran olay küçük çocuğun boğazını düğümledi.

KOPAN ORGAN DİKİLEMEDİ
Human’ın ailesi olayı şu ifadelerle anlattı: “Çocuğu yatırıyor. Gırtlağına, gözlerine çökerek, çocuğun cinsel organını ısırarak tabandan koparıyor. Ardından çocuğun gözlerini çıkarmaya çalışmış. Gırtlağını sıkmış”

Olayın hemen ardından polis ve ambulans ekipleri olay yerine geldi. Olay yerinde küçük çocuğun kopan uzvu bulunarak anında müdahale edildi ve tedaviye alındı. 46 gün hastanede kalan Human 48 saatlik bir ameliyat geçirdi fakat kopan uzvu geri eklenemedi.

DAHA ÖNCEDE YAPMIŞ
Ailenin iddiasına göre Evren Demirci daha öncede cinsel saldırılarda bulundu. “Komşularımızda da önceden böyle bir olay olmuş üst katımızdaki komşumuzun çocuğunun cinsel organını da ısırmaya çalışmış onu koparamamış onu sıyırmış”

Acılı aile, küçük çocuğun ameliyat masrafları için yetkililerden yardım bekliyor.babası ise  “Ben bir aydır yemek yiyemedim. Bu çocuğu akıbeti ne olacak? Bütün yetkililerimizden yardım bekliyoruz. Ben çocuğumu gördükçe acıyorum. Ben dayanamıyorum.”diyor.