3 Temmuz 2020 yılında kalp krizi nedeniyle bindiği uçakta hayatını kaybeden usta oyuncunun oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal yaptıkları paylaşım ile babalarını andı.

Sokaktaki köpeği acımasızca dövdüler! Sokaktaki köpeği acımasızca dövdüler!

Ali Sunal'ın yaptığı paylaşım;

"Bugün gibi bir yaz gününden bu fotoğraf eski yazlık evimizden. Bu sene 24 yıl oldu sen gideli ve ilk defa bu sene sensiz hayatım senle geçirdiğim hayatımı geçti süre olarak. Çok özledim babam. Umarım bir yerden beni, annemi, kardeşimi, kurduğum ailemi, torunlarını görüyorsundur. Torunların gördükleri anda seni tanıyor ve çok merak ediyorlar. Onlara gücüm yettiğince tanıtacağım yaşatacağım melek dedelerini. Seni çok seviyorum babam" ifadelerini kullandı.

Ali ve Ezo Sunal'dan duygu dolu paylaşımlar

Ezo Sunal'ın yaptığı paylaşım;

Babamla beraber geçirdiğimiz son gece bir 2 temmuz gecesiydi… beraber izlediğimiz son film de -çok iyi hatırlıyorum- “Forrest Gump” dı. Film bittikten sonra bir sessizlik olmuştu. Filmden çok etkilenmiştik. Ama ben babamın duygulandığını fark ettikten sonra filmi düşünmeyi bırakıp onu izlemeye başlamıştım. O yüzden çok iyi hatırlıyorum o anı. Babamın duygulandığını, bir filmden etkilendiğini belki de ilk kez fark etmiştim. Ve oturup bir süre onu izlemiştim. İyi ki de öyle yapmışım… Şöyle diyordu filmde; “My mom always said life is like a box of chocolate, you never know what you’re gonna get” -hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden sana ne çıkacağını asla bilemezsin- “My mom always said, you have to put the past behind you before you can move on” -Annem hep ilerleyebilmek için geçmişi arkanda bırakmalısın derdi- Güzel filmdi, güzel bir andı. Müziğini de çok çok severim, bu sene de babamı bu müzikle paylaşmak istedim.

Ali ve Ezo Sunal'dan duygu dolu paylaşımlar

Editör: Gülizar Çiçek