konserlerinin iptal edildiğini söyleyen Ünlü Popçu Aleyne Tilki, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile  konuşmasının bir bölümünde sinkaflı küfür ederek 'Bu sektörün a.... koyayım' dedi.


Konserleri iptal olan genç şarkıcı, tepki videosunun sosyal medya hesabı X'te yayınladı.

Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek! Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! 

Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir… Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar. Gerisini de canım Allah'ıma şikayet ediyorum. Şu anda yüz yüze geldiğim kimse küfrümü üstüne alınmasın diğerlerinin zaten asla yüzüne bakmıyorum artık."

KÖTÜ GÜNLERE GERİ DÖNMEMİ İSTİYORLAR

Sitem dolu sözlerine devam eden genç şarkıcı, geçmişte tacize uğradığı mekanlarda tekrar sahneye çıkmaya zorlandığını vurguladı. İstediği mekanlarda ise sahneye çıkmasının engellendiğini belirten Aleyna Tilki, şarkı söylemeyi çok özlediğini belirterek ekledi: "İş dünyasında her şey çetin olabilir ama benim ölmemi istemeleri normal mi? Benim ölmemi istiyorlar.

Gerçekten yok olmamı istiyorlar. Benim zamanında tacize uğradığım psikolojimin bozulduğu yerlerde tekrar çıkmamı istiyorlar. Kendimi ifade edebileceğim sahnelere çıkmama izin vermiyorlar. Organizasyonları onlar yapıyor. İstemiyorlar. Çünkü sektörü domine eden ve yaklaşık 20-30 yıldır beraber çalıştıkları insanın sözünden çıkamıyorlar.

Benim moralimi bozacak mekanlara yazmaya çalışıyorlar. Ben de o mekanlara çıkamıyorum. Şarkı söylemeyi özledim ve bu özlemi gideremediğim için gerçekten hepsinin a... koyayım." dedi