Emekli aylığı olan milyonlarca kişiye ek ödeme müjdesi son dakika duyuruldu. SSK BAĞ KUR emekli aylığı olan kaçırmasın...

SSK BAĞ KUR emekli aylığı olanlara sabah müjdesi geldi! Emeklilere maaş ek 12.000 TL ödeme yapılacak - Milyonlarca emeklinin beklemiş olduğu ek zam haberi için geri sayım tüm hızı ile devam ederken bir müjde de emekliye bankalardan geldi.

Emekli maaşı olan kişilere yönelik olarak alınan karar kapsamında bankaların promosyon ödemesi yapacakları ilan edilmişti. Ocak ayının gelmesi ile bankaların promosyon rakamları güncellenmeye devam ederken bir güncelleme haberi de Akbank tarafından verildi. Akbank emekli maaşı promosyonu için yeni rakamını duyurdu. İşte ek ödeme açıklaması...

Türk Parası

AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

Akbank tarafından yapılan açıklama kapsamında "SGK Emekli Maaşını Akbank'tan Alanlara 10.000 TL’ ye Varan Promosyona ek 2.000 TL chip-para ile birlikte Toplamda 12.000 TL Ödül Fırsatı! SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşını 01-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını Bankamızdan almayı taahhüt eden emeklililerimiz 10.000 TL’ye varan promosyondan faydalanabileceklerdir.

Buna ek olarak kampanya dönemi içerisinde, Axess veya Wings kredi kartına tanımlanacak 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için fatura başına 400 TL, toplamda 2.000 TL chip-para ile 12.000 TL ödül fırsatından yararlanabileceklerdir. Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz." denilerek emekli maaşı promosyonu için üst rakamı 12 bin TL olarak duyurdu.

EN YÜKSEK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU NE KADAR, OCAK 2024 PROMOSYON KAÇ TL OLDU?

Emekli aylıklarına yönelik olarak Ocak ayı zammı beklenirken maaş zammı öncesi promosyon zammı geldi. Emeklilere yönelik olarak promosyon rakamları revize edilirken en yüksek promosyon veren banka ise ING Bank oldu. En yüksek promosyon tutarı ise 15 bin TL oldu.