Yerel seçimlere artık haftalar kaldı. Seçim yarışı kızışmaya devam ediyor. İstanbul için adı çokça konuşulan Murat Kurum, resmi adaylık ilanının ardından çalışmalarına devam ediyor.
Seçim çalışmaları kapsamında bugün TUSİAD'ı ziyaret eden Kurum "Yenilikçi ve girişimci; ekonomide oyun kurucu bir İstanbul için iş dünyamızla birlikte hareket edeceğiz" dedi. Ziyarette Murat Kurum'un yanında AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de hazır bulundu.
Murat Kurum ziyareti Resmi X hesabından duyurdu.
Yenilikçi ve girişimci; ekonomide oyun kurucu bir İstanbul için iş dünyamızla birlikte hareket edeceğiz. İstanbul'da taş üstüne taş koyanın destekçisi olacağız.
— Murat KURUM (@murat_kurum) January 16, 2024
TÜSİAD’ı ziyaret ederek İstanbul’umuz için yapabileceklerimizi konuştuk. #Sadeceİstanbul@_ORHANTURAN pic.twitter.com/zPvNMI0Px6