Ahmet Kural ile Murat Cemcir Arasındaki Soğuk Rüzgar Devam Ediyor

Uzun yıllar boyunca sinema ve televizyon dünyasının sevilen ikililerinden biri olan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in arasındaki soğuk rüzgar, hala devam ediyor. 2020 yılından bu yana ortak bir proje yapmayan ve bir yıldan uzun bir süredir birlikte görüntü vermeyen ikilinin arasındaki kopukluk, merak konusu olmaya devam ediyor.

Bodrum'da gerçekleşen düğününe dahi katılmayan Murat Cemcir'in, Ahmet Kural'la arasındaki ilişkinin kopukluğunu net bir şekilde ifade etmesi, hayranlarını şaşırtmıştı. Cemcir, son olarak Ahmet Kural'ın başrolünde yer aldığı 'Efsane' adlı sinema filmini izlemediğini belirterek, ikilinin arasındaki mesafenin devam ettiğini gözler önüne sermişti.

Serenay Sarıkaya başrolde: 'Kimler Geldi Kimler Geçti' ikinci sezonuyla geliyor Serenay Sarıkaya başrolde: 'Kimler Geldi Kimler Geçti' ikinci sezonuyla geliyor

Cemcir'in açıklamalarıyla birlikte, ikilinin arasındaki dostluk ilişkisinin ne zaman düzeleceği merak konusu olmaya devam ediyor. Sinema ve tiyatro dünyasında ayrı ayrı başarılar elde eden ikilinin, birlikte projeler yapmaları ve tekrar kamera karşısına geçmeleri ise sevenlerinin en büyük temennisidir.