Sezon boyunca %100 Studio’da miniklerle buluşan BabyConcerts etkinlik serileri, şimdi Zorlu PSM’nin sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de “BabyConcerts ile Yaz Partisi” konseptiyle her yaştan katılımcısını bekliyor.

Türkiye’de ilk ve tek olan 0+ konseptiyle, 3 aylık ya da 3 yaşında fark etmeksizin tüm bebek ve çocuklar, aileleriyle canlı klasik müzik dinleme ve bir balerin ile hikaye anlatıcısı eşliğinde müzikal bir yolculuğa çıkma şansını bulacağı “BabyConcerts ile Yaz Partisi”, 8 Haziran Cumartesi günü tüm miniklerle Zorlu PSM Vestel Amfi’de buluşuyor.

BabyConcerts’ın repertuarındaki en sevilen eserlerin yer alacağı yaz programında minikler müziğe danslarıyla eşlik ediyor. Tüm miniklerin G.Bizet, W.A.Mozart, J.Strauss, P.I.Tchaikovsky gibi dünyaca ünlü bestecilerle tanışarak bir balerini bu kadar yakından izleme imkanı bulacakları etkinlik 8 Haziran Cumartesi 11:00’de Zorlu PSM’nin yazın en sevilen mekanı Vestel Amfi’de gerçekleşiyor. 

Kapı Açılış: 10.30

“BabyConcerts ile Yaz Partisi”: 11.00

Tarkan'dan yeni şarkı; Kuantum 51 albümünden tadımlık paylaştı Tarkan'dan yeni şarkı; Kuantum 51 albümünden tadımlık paylaştı

Etkinlik 0+ yaş ve ebeveynleri için uygundur.