65 yaşındaki Kimberly, ABD'de 50 bin doları aşkın bir para ödemektense isteklerini Meksika'da 13 bin dolara (380 bin 689 TL) karşılayabileceğini düşündü.

SARKAN ETLERİNİ ALDIRMAK İÇİN YATTI GÖĞÜS VE POPO SİLİKONUYLA UYANDI

Ancak ameliyattan uyandığında çok şaşırdı. Zira uyandığında kendisine göğüs silikonu takıldığını ve Brezilya poposu yapıldığını gördü. Üstüne üstlük kol ve bacaklarındaki deriler de alınmamış.Kimberly, ‘Bacak, kol, göğüs, karın, hepsi işaretlenmişti. Akşamüstü 4'te ameliyata girdim, gece 1.30'a kadar çıkmamışım. Uyandığımda göğsüm gerçekten acıyordu ve bağıra bağıra ağlamaya başlamıştım’ dedi.

Samimi Foto2
YAŞLI KADIN AMELİYATTAN SONRA ENFEKSİYON KAPTI

Niye istemediği implantların takıldığını sorduğunda doktor, kendisinden aldığı direktifleri uygulandıklarını söylemiş.  Annesinin kaldığı kirli odada enfeksiyon kaptığını ve nefes almakta zorlandığını gördüğünü aktaran Misty Ann McCormick, koridorda bağırarak güvenlik tarafından dışarı çıkarıldığı anları şöyle anlattı:

'Anneme ne oldu?' dedim, dışarı atıldım. Annemin orada olduğunu ve onu terk edemeyeceğimi düşünüyordum. Kapıya gittim. Beni o kadar sert itti ki havaya uçtum. Orada ölsem haberi olmayacaktı, bu durumdan korktum’ ifadelerini kullandı.

İSTEMEDİKLERİ AMELİYATIN BEDELİ 2 MİLYON 196 BİN TL

Anne ve kız, hastanede yatış süresi beklenenden daha fazla olduğu için ekstradan 2 bin 500 dolar daha ödemek zorunda kaldıklarını söyledi.  ABD'deki doktorlar Kimberly McCormick'in Meksika'da aldığı hasarların telafisi için 75 bin dolarlık (2 milyon 196 bin 225 TL) bir fatura çıkardı. Misty Ann McCormick, GoFundMe'de bir ay önce yardım kampanyası başlatarak 150 bin dolarlık bir hedef belirlediyse de henüz yalnızca 600 dolar toplayabildi.