Survivor All Star heyecanla beklenen dokunulmazlık oyunuyla ekranlara geldi. Haftanın 3. ve 4. eleme adayı belli oldu.

Strateji ve güç oyunuyla dokunulmazlık kolyesini takan isim bir arkadaşını potaya soktu. Bu haftanın en düşük performans göstereni ise otomatik olarak potanın 4. ismi oldu. Herkesin bireysel yarıştığı bu haftada 3. ve 4. eleme adayı belirlendi.

İlk eleme adayı Merve, 2. eleme adayı Atakan olmuştu.

Survivor5Haziran

SURVİVOR BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu 134. bölümde oynandı. En iyi performans göstererek dokunulmazlığı kazanan isim hem kendini korudu hem de bir arkadaşını potaya gönderdi.

Survivor5Hazirann

Demi Rose kırmız elbisesiyle poz verdi! Dekolteli pozları sosyal medyayı salladı Demi Rose kırmız elbisesiyle poz verdi! Dekolteli pozları sosyal medyayı salladı

Son 7 yarışmacının kaldığı Survivor'da büyük final yaklaşırken dokunulmazlık mücadelesi de kızıştı. Dokunulmazlığı kazanan ismin kendisini garanti altına alacağını oyunda yarışmacılar kıran kırana yarıştı. Yeni kurala göre bireysel dokunulmazlık oyununda eşleşmeler ilk turun ardından belli oldu. Buna göre eşleşmeler Merve-Yunus Emre, Ogeday-Seda, Atakan-Batuhan şeklinde gerçekleşti.

Yunus Emre Özden ile oynadığı finalde rakibini 3-0 yenen BATUHAN Karacakaya dokunulmazlığın sahibi oldu. 

Survivor’da haftalık performansı düşük olan Seda 3. eleme adayı oldu. Dokunulmazlığı kazanan Batuhan'ın verdiği isimle 4. aday ise Nefise oldu.

Survivor'da bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?4.6.2024 Survivor'da bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?4.6.2024