Gülşen Yüksel Salt'ın ekranlara veda ettiği an, izleyicileri şaşırttı. 18 yıldır programın yüzü olan ve Müge Dağıstanlı ile uyumlu sunumuyla bilinen Gülşen Yüksel Salt, son kez TV8 ekranlarında izleyicilerle buluştu. Bu ani ayrılıkla birlikte, '2.Sayfa'nın artık yayınlanmayacağı da açıklandı.

Gülşen Yüksel Salt'ın sözleri:

"2024 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Eksilmeden, çoğaldığınız bir yıl olsun. Yeni başlangıçlarla umut dolu olsun. 2024'e biz de yeni başlangıçlar, yeni projeler, yeni heyecanlarla giriyoruz. '2. Sayfa' ekranlara veda ederken; kardeşim Müge 'Aramızda Kalmasın' programı ile sabahlara damga vurmaya devam edecek. Burada beraber olmasak da biz zaten birlikteyiz. Dostluğumuz ölene kadar. Bunu her zaman da söylüyoruz. Bu ekranda kardeşimi sizlere emanet ediyorum. Hoşça kalın..."

Yeni Programlarda Yer Alacak

Gülşen Yüksel Salt, ayrılığıyla ilgili yaptığı açıklamada, uzun yıllar boyunca programı sunduğu için duygusal anlar yaşadığını ve yeni bir döneme geçiş yaptığını belirtti. İzleyicilere teşekkür eden Gülşen Yüksel Salt, yeni projelerle ekranlara döneceği müjdesini de verdi.

Programın devamında ise Müge Dağıstanlı'nın yeni bir programla ekranlara geleceği ve yeni sunucu partnerinin kim olduğu açıklandı. Bu gelişmelerle birlikte, magazin dünyasında yeni bir dönem başlarken, '2.Sayfa'nın izleyiciyle vedalaşması geniş bir yankı uyandırdı. Gülşen Yüksel Salt'ın ekranlardaki boşluğunu dolduracak yeni projeler ise merakla bekleniyor.

2024 yılında ekranlara dönmeye hazırlanan Müge Dağıstanlı Erdoğan, yeni programı "Aramızda Kalmasın" ile izleyicilerle buluşacak. Deneyimli gazeteci ve Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Müge Dağıstanlı'ya programında eşlik edecek.