Yumoş İsrail malı mı? Yumoş hangi ülkenin malı, zararlı mı? Yumoş İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Yumoş hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Yumoş İsrail malı mı? İşte detaylar...

YUMOŞ İSRAİL MALI MI?

Yumoş, Evyap Sabun ve Kozmetik Sanayi A.Ş. tarafından üretilen bir yumuşatıcı markasıdır. Evyap, Türkiye merkezli bir şirkettir ve kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretmektedir. Yumoş yumuşatıcılar, çamaşırları yumuşatmaya ve hoş bir koku kazandırmaya yardımcı olur.

Yumoş'un İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Yumoş, Türkiye merkezli bir marka ve ürünleri Türkiye'de üretilmektedir. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Erdoğan:"Bize basın özgürlüğünden dem vuranların gıkı çıkmıyor" Erdoğan:"Bize basın özgürlüğünden dem vuranların gıkı çıkmıyor"

YUMOŞ HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Yumoş, Türkiye merkezli bir yumuşatıcı markasıdır ve ürünleri Evyap Sabun ve Kozmetik Sanayi A.Ş. tarafından üretilmektedir. Evyap, Türkiye merkezli bir şirkettir ve kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretir. Yumoş yumuşatıcılar, çamaşırları yumuşatmaya ve hoş bir koku kazandırmaya yardımcı olur.

Dolayısıyla Yumoş, Türkiye merkezli bir marka ve ürünleri Türkiye'de üretilen bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.