Sürpriz sonlu Bihter filmine bakalım Sürpriz sonlu Bihter filmine bakalım

Usta gazeteci Yılmaz Özdil, geçtiğimiz Mart ayında ayrıldığı Sözcü TV'deki bir aylık görev sürecinin ardından sosyal medya hesabından paylaşım geldi.

"EYLÜL'DE GÖRÜŞMEK ÜZERE..."

Özdil, eski Show Haber anchormani Korcan Karar ile birlikte çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımında "Eylül ayında tekrar görüşmek üzere" ifadesine yer veren Özdil, bu mesajla takipçilerine gelecek planlarına dair bir gönderme yapmış oldu.

Screenshot_10

NE OLMUŞTU?

Özdil Sözcü TV’de bir ay süren görevi sonrası kaleme aldığı yazıda ayrılığını şu sözlerle duyurmuştu:
"Parantez açayım… Görevden derhal uzaklaştırılmam için, bir saniye bile görevde kalmamam için, Chp yönetiminin adını kullanarak, aleyhime kampanya başlatılmasına üzülmedim desem, yalan olur. Akp kampanyalarına alışığım, umurumda bile olmadığını beni tanıyan herkes bilir, ama doğma büyüme bir Chp'li olarak, bu kampanyaya parti kaynaklarının harcanmasına gerçekten üzüldüm. Chp'nin parasına yazık kardeşim. Meral Akşener'in masayı dağıtmadığını, kasten masanın dışına ittirildiğini söylediğim için, ‘Meral Akşener masayı dağıttı diyenler akçeli gazetecilerdir' dediğim için, Chp yönetiminin adını kullanarak benim aleyhime linç kampanyası başlatanlar, ne diyecekler şimdi?"