Ünlü çift Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, 29 Mayıs sabahı ele ele mahkeme salonuna girmiş ve aynı şekilde çıkarak 27 yıllık evliliklerine son vermişlerdi. 

64748c034e3fe10c1886fa80-64748eccbdce7

Yaşanan bu ayrılık, çeşitli iddiaların da fitilini ateşlemişti. Özellikle ihanet iddiaları, çiftin üzerine düşen duygusal açıklamalarla uzun süre gündemde yerini almıştı. Ancak son olarak, evliliklerinin nedeni olarak ortaya atılan ihanet iddialarına verdiği cevapla tekrar gündeme gelen Mehmet Aslantuğ, şimdi de oldukça şaşırtıcı bir iddia ile medyanın ve halkın dikkatini üzerine çekti. 

Aslantuğ, Onan’la 27 yıllık evliliklerinin ihanet nedeniyle bittiği iddialarına yönelik yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanarak iddiaları yalanlamıştı:

”Kolay olmadı. Acı çektim, üzüldüm, aylarca kelimeler bulmaya çalıştım. Çok zarif, çok asil, bir duyguyla bir muhatap ile 30 yıl geçirdim. Oraya saygım sonsuz. Ben oraya ihanet etmedi’’ 

Oyuncu Aslantuğ’un hakkında çıkan "ihanet" iddialarının ardından bu kez Pınar Şipaloğlu ile yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Şipaloğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise iddiaları doğrular nitelikte oldu.

mehmet-aslantugun-yeni-sevgilisi-ortaya-cikti2

"Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum" "Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum"

Mehmet Aslantuğ ile birlikte olduğu iddia edilen Şipaloğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir! Sessizliğimin sebebi bir küçük ada meselesi… Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ, evet evet evet. Yeter” yazarak, kalp emojisi koyarak, birlikte olduğunu söyledi.

Snob Magazin’de yer alan özel habere göre; Bozcaada’da tanıştıkları iddia edilen Mehmet Aslantuğ ile Pınar Şipaloğlu’nun üç haftadır yakın olduğu belirtildi.