Star TV'nin sevilen dizisi  Yalı Çapkını, yeni sezonuyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 9 Haziran akşamı yayınlanan 36. bölümüyle sezon finali yapan Yalı Çapkını'nın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu.

88563

Bu akşam ekrana gelecek Yalı Çapkını'nın yeni bölümünün konusu şöyle;

Ferit vurulduktan sonra acil İstanbul’a getirilir. Seyran, Ferit’in yanından ayrılmazken, başta Gülgün olmak üzere herkes Seyran’a çok kızgındır.

88560

Ferit’in gireceği ameliyat da risklidir. Suna ise o arbedede Saffet Ağaların evinden kaçmış, Seyran’ın yanındadır ve ona destek olmaktadır.

88559

Hatice, Saffet ve Halis Ağa’yla görüşerek daha fazla kaosun çıkmasını engeller ve Saffet Ağa konusunun kapanmasını sağlar.

88558

Ferit’le Seyran’ın aşkı engel tanımazken, Kazım da avantajlı duruma geçer ve bu konumdan yararlanır.

88561

SEYRAN VE FERİT YENİDEN EVLENİYOR

İfakat; Seyran ve Ferit’in birlikteliğini desteklemek zorunda kalır. Seyran ve Ferit birbirlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, yeniden evlenirler.

88565

NÜKHET VE KAYA YALIDA
Halis Ağa ise tüm yaşananlardan sonra kızı Nükhet (Binnur Kaya) ile torunu Kaya’yı (Taro Emir Tekin) İstanbul’a yanına çağırır.

88557

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizide;  Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Öznur Serçeler, Taro Emir Tekin, İrem Altuğ, Hülya Duyar,  Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Selen Özbayrak gibi isimler de yer alıyor.

88564

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay kaleme alıyor.

88556

Yalı Çapkını yeni sezon 2. tanıtımı yayınlandı. Yalı Çapkını'nın yeni fragmanına; iyileşen Ferit'in dedesine rağmen Seyran ile yeniden evlenmesi ve Halis Ağa'nın kızı Nükhet  ile torunu Kaya'nın yalıya gelmesi damga vurdu.