İkisi de oyuncu olan ve aralarındaki yaş farkı ile geçmişte sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftinin ilişkisine dair Atacan'dan yeni bir açıklama geldi. Evliliklerinin ardından Yağmur Atacan'ın oyunculuğu bırakması hayranlarını üzmüştü.

EVLİLİKLERİ 15 YILI GERİDE BIRAKTI

Adsız tasarım(19)

Atacan uzun yıllar kamera önüne geçmezken neden sahnelerden uzak durduğu da merak konusu olmuştu.

Türk televizyonlarının yıllarca en sevilen dizilerinden olan Çocuklar Duymasın'da Meltem karakterine hayat veren Pınar Altuğ, kendisi gibi ünlü olan oyuncu eşi Yağmur Atacan ile evliliklerinde 15 yılı geride bıraktı.

2008 yılında hayatlarını birleştiren ünlü çiftinin, bir yıl sonra da bir kız çocukları dünyaya gelmişti.

Aralarında yaş farkı nedeniyle yıllardır eleştiriye maruz kalan Altuğ ve Atacan'ın gündemde olmalarının bir diğer nedeni de Yağmur Atacan'ın oyunculuğu bırakması olmuştu.

Hayranları Atacan'ın yeniden kamera önünde görmeyi beklerken, ünlü oyuncu yıllarca bu alandan ısrarla uzak durmuştu. Atacan'ın bu ısrarı ise hep merak konusu oldu.

Eşi Pınar Altuğ'la önceki akşam bir etkinliğe katılan Atacan oyunculuğu neden bıraktığına dair açıklamada bulunarak kafalardaki soru işaretlerini giderdi.

"TATİLİNİZİ SATIN ALMAK İSTİYORSANIZ OYUNCULUK YAPMAMAK EN MANTIKLISI"

Adsız tasarım(17)

Uzun yıllardır televizyonlarda yer almayan ve ticarete atılarak kendi şirketini kuran Atacan, "Set ortamını ve oyunculuğu özlediniz mi?" sorusuna şu şekilde yanıt verdi:

"Ben bıraktım dediğim yani ara verdim. Biraz daha büyük karakterler oynama fırsatı olursa olabilir neden olmasın? Setleri de özlersiniz bu arada özlememek mümkün mü? Herkes el üstünde tutuyor ya sizleri ondan özlenir setler. Ticaret hayatında kimse kimseye acımıyor. Siz her zaman oyunculuk kısmında ağasınız. Şunu söyleyebilirim ki iki işi de başarıyla yapıyorsanız ne güzel. Ama kendi tatilinizi satın almak istiyorsanız oyunculuk yapmamak en mantıklısı. Ama artık değilmiş ben bilmiyorum"


''KARAR 30 SANİYE SÜRDÜ''

Adsız tasarım(18)

Mehmet Ali Erbil  yeni aşka yelken açtı Mehmet Ali Erbil yeni aşka yelken açtı

Atacan oyunculuğu neden bıraktığına dair şu yanıtı verdi:

''Pınar ile evleneceğimiz düğün gününde sabah 7'de gittim eve. Akşama da düğün yaptık. Bu işler böyle. Çocuk olduktan sonra ara verdim setlere. İkimizden birisi bırakacaktı setleri. Az kazanan bırakacaktı setleri. Ben bırakayım bari dedim. Bırakma kararı 30 saniye sürdü'.'