Fenerbahçe'den "Hakemler" açıklaması! Fenerbahçe'den "Hakemler" açıklaması!

UEFA 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu 6. maçında yarın deplasmanda Hırvatistan ile karşılaşacak A Milli Takım, bu ülkeye ulaştı.

Ay-yıldızlı kafileyi taşıyan ve İstanbul'dan kalkan özel uçak, Hırvatistan'ın Osijek kentindeki uluslararası havalimanına indi. Kart cezası nedeniyle yarınki maçta forma giyemeyecek Merih Demiral da kafilede yer aldı.

Akşam antrenmanı yapmayacak milli takım, yürüyüş için havalimanından doğrudan karşılaşmanın oynanacağı Opus Arena'ya geçti.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı milli takım kafilesini, Türkiye'nin Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran karşıladı.

Karşılaşmanın son hazırlığını sabah saatlerinde İstanbul'da gerçekleştiren milliler, Hırvatistan'a iner inmez Opus Arena'ya geçti.

Montella'dan Yusuf Sarı ile özel görüşme

Stattaki yürüyüş sırasında teknik direktör Vincenzo Montella ve futbolcular zemini ve stadı inceledi.

Montella, sakatlığı bulunan Yusuf Sarı ile saha içinde bir süre özel olarak görüştü.

Stadyumda yapılan yürüyüşün ardından, Montella ve İrfan Can Kahveci düzenlenecek basın toplantısında soruları yanıtlayacak. Diğer futbolcular ve teknik ekip ise Osijek'te konaklayacakları otele geçti.