Rus anneyle kızının cenazeleri ortada kaldı Rus anneyle kızının cenazeleri ortada kaldı

U.S. Polo İsrail malı mı? U.S. Polo hangi ülkenin malı, zararlı mı? U.S. Polo İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu U.S. Polo hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, U.S. Polo İsrail malı mı? İşte detaylar...

U.S. POLO İSRAİL MALI MI?

U.S. Polo Assn. (United States Polo Association), bir Amerikan giyim markasıdır ve ABD merkezli bir şirket olan USPA Properties, Inc. tarafından işletilmektedir. Markanın adı, Amerika'daki polo sporunun resmi temsilcisi olan "United States Polo Association" ile ilişkilidir. Bu nedenle, marka ABD kökenli bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı yoktur. U.S. Polo Assn. ürünleri genellikle spor giyim, dış giyim ve aksesuarlar gibi farklı kategorilerde bulunur.

U.S. POLO HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

U.S. Polo Assn., Amerika Birleşik Devletleri'nde bir giyim markasıdır. Bu marka, Amerika'da 1890'ların sonlarına dayanan "United States Polo Association" tarafından yetkilendirilmiştir ve polo sporunu temsil eden bir markadır. U.S. Polo Assn. markası, ABD merkezli USPA Properties, Inc. tarafından işletilmektedir. Bu nedenle, marka ABD kökenli bir markadır ve Amerika'nın polo sporunu temsil eden resmi bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı yoktur. U.S. Polo Assn. ürünleri genellikle spor giyim, dış giyim ve aksesuarlar gibi farklı giyim kategorilerinde bulunur.